Naar hoofdinhoud

Stil je honger naar kunst en cultuur! (en ga gezellig samen op reis)

Ben je een liefhebber van kunst en reizen? Mis je de beleving van een prachtige stad of bijzonder natuurschoon? Blijven jouw museumkaart of paspoort ook veel te lang ongebruikt in je tas zitten? 

Om je cultuur- en reishonger te stillen kun je gelukkig ook virtueel een museum, stad of natuurgebied bezoeken. Je reist zelfs in een vloek en een zucht de hele wereld over. Ga naar het Rijksmuseum in Amsterdam, Musée d’Orsay in Parijs of het Guggenheim Museum in New York. Neem een kijkje in een Japanse tuin, breng een bezoek aan Rome of wandel langs de Zuid Afrikaanse kustlijn. En wat dacht je van samen een puzzel of kleurplaat van een beroemd kunstwerk maken? 

Op Google Arts & Culture vind je dit en nog veel meer leuke dingen die je gewoon thuis kunt doen!

Begin meteen en klik hier.


Vertel een ander over dit bericht

Ken je iemand die dit bericht ook interessant vindt? Deel dit gemakkelijk via de socials van jouw keuze.
Deel dit bericht:

Meer artikelen van Team mijnbuurtje.nl



Meer artikelen



Browser niet ondersteund
Je browser wordt helaas niet ondersteund. Hierdoor kan het zijn dat sommige onderdelen van de site niet volledig werken. Lees hier meer over welke browsers we ondersteunen of update je browser.